logo

vakantieveilingen

Let op, lees dit eerst goed alvorens u gaat reserveren!

Klik op het arrangement van uw keuze. Let op! Bij het basispakket zijn geen consumpties/lunch inbegrepen.
U wordt gevraagd het waardebonnummer in te vullen. Dit ziet eruit als 99999999 / 999999999.

Het goede nummer vindt u op de waardebon die u als bijlage bij de bevestiging van VakantieVeilingen heeft gekregen.
Controleer goed of u bij het invoeren van het waardebonnummer geen typefouten maakt. Bij een fout nummer is uw reservering ongeldig, ook al heeft u betaald en een inschepingsbewijs gekregen. Het systeem geeft geen waarschuwing bij het invoeren van een fout nummer.
Vervolgens: Klik op "Aan orderlijst toevoegen".
Klik op "Nog een order" als u meerdere waardebonnen heeft te verzilveren of een omboekverzekering wilt afsluiten. Klik anders op "Afrekenen".
Vul de gevraagde gegevens in en klik op "Volgende".
Controleer uw reservering en, bij akkoord, klik op "Voltooid".
Binnen enkele minuten vindt u uw bestelbevestiging in uw mailbox. Zo niet, kijk dan in uw spambox.

Ons advies: Sluit direct bij ons een omboekverzekering af !

Een omboekverzekering geeft u recht tot 48 uur voor uw afvaart om uw reservering achteraf te wijzingen zonder extra kosten. Zonder deze verzekering wordt 17,50 per persoon omboekkosten in rekening gebracht. Deze omboekverzekering kost slechts 3,- euro per persoon en voorkomt de teleurstelling van de omboekkosten, zeker bij grotere groepen.
Omboekverzekeringen dienen direct bij uw reservering afgesloten te worden.

Varen op de Stedemaeght?

Naam
Telefoon
E-mail
Bericht
Inschrijven nieuwsbrief
  Ja
Akkoord privacy policy
  Ja

Wat klanten zeggen...

"Vandaag een tochtje meegemaakt van Lelystad naar Hoorn en met volle zeilen weer terug. Wat een feest, enthousiast personeel die echt duidelijk houden van hun werk, een prachtig, keurig onderhouden schip en natuurlijk werkte het weer ook heel erg mee. Bovendien een fantastische catering, lekkere lunch en goed drinken! Een aanrader voor iedereen die van varen houdt!!!"
Winfried Noordijk, 8 juli 2018
(beoordeeld met 5 van 5 sterren)

“Wij hadden vrienden uit Duitsland over en wilden hen iets aanbieden, dus de Stedemaeght geboekt voor 4 mensen. Het schip is zeer goed onderhouden, alles piekfijn in orde en de bemanning is in 1 woord fantastisch; geduldig en behulpzaam. Daarbij nog een overheerlijke lunch, in 1 woord geweldig!!!!!!!!!! Wij komen zeker dit jaar nog eens terug. Als voormalig eigenaar van een schip heb ik mij zo welkom gevoeld en alles was meer dan perfect!!!!!!!!!
We hebben genoten!! Bedankt!"
Alie Ruiter, 21 juli 2017
(beoordeeld met cijfer 10 op Zoover)

“We hebben een geweldige dag gehad aan boord van Stedemaeght. Wat een prachtig schip en vriendelijke bemanning. Voor ons waren alle ingrediënten aanwezig om een onvergetelijke dag te hebben. Goed weer en genoeg wind. Er werd een prima lunch geserveerd. In Hoorn hadden we ruim een uur de tijd om het plaatsje te bekijken, daarna zeilden we terug richting Lelystad. Onderweg terug werd er bittergarnituur rondgedeeld.
We hebben genoten!! Bedankt!"
Mascha Groeneweg, 28 juli 2017

“Wat een heerlijke vaart, het was in 1 woord fantastisch. Heel goed verzorgd, nette bediening.
Bedankt!”
Corry de Vries en vriend, 16 juli 2017

Gewoon kort maar krachtig...Wij hebben gisteren een superdag gehad...was fantastisch!!!!”
Mario Seits, 29 mei 2017 (beoordeeld met 5 van 5 sterren)

Gisteren een top-dagje gehad ! Zeiltocht op deze fantastische driemaster Stedemaeght van Lelystad naar Urk en weer terug. Geweldig enthousiaste en aardige bemanning. Zeer genoten ! Een echte aanrader !”
Jos Kuiper, 6 oktober 2016

Broer en schoonzus 25 jaar getrouwd. Een fantastische dag op dit schip gehad. Gezellige bemanning, heerlijk gegeten aan boord. Samen met ook zon en wind was deze dag echt schitterend. Een echte aanrader"
Jochem Eenkhoorn, 2 oktober 2016

“Het was een geweldige dag met geweldig weer! Lekker warm en toch een lekker windje om te zeilen! Heerlijk"
Geanne de Boer, 24 september 2016

"Was (weer) een fantastische dag, we hebben ervan genoten!!!"
Rene de Regt, 22 september 2016

"Prachtig schip, zeer gastvrij personeel. Al met al een geslaagde dag. Veel wind dus veel wind in de zeilen. "
Rianne Basten, 28 augustus 2016